Шахтар з розгрому розпочав збір у Словенії: не мав проблем з Сараєво

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
52
1 голос
Матч Шахтар - Сараєво. Фото: ФК Шахтар
Донецький Шахтар у рамках навчально-тренувального збору у Словенії провів контрольний матч, в якому святкував впевнену перемогу над командою Сараєво.

Українська команда переграла суперника з рахунком 4:1. На 12-й хвилині зустрічі Данило Сікан відкрив рахунок, а трохи пізніше голом відзначився й Дмитро Криськів. Сараєво на початку другого тайму зуміло скоротити відставання завдяки результативному удару Ельдара Мехмедовича. Проте після цього Шахтар забив ще двічі. Спочатку Лассіна Траоре реалізував пенальті, а потім відзначився Егіналду.

Шахтар – Сараєво – 4:1 (2:0)

Голи: Сікан (12'), Криськів (32'), Траоре (пенальті – 67'), Егіналду (84') – Мехмедович (51')

Шахтар: Різник (Твардовський, 46), Вінісіус Тобіас (Козік, 46; Дрозд, 75), Назарина (Лацабідзе, 46), Фарина (Огарков, 46), Азаров (Педріньйо, 46), Криськів (Глущенко, 46; Савченко, 81), Бондаренко (к) (Сігеєв, 46), Марлон Гомес (Цуканов, 46), Швед (Егіналду, 46), Кевін (Невертон, 46), Сікан (Траоре, 46)

• У підсумковій турнірній таблиці УПЛ Шахтар фінішував на першому місці, захистивши свій титул чемпіона, до якого додав ще й здобуття національного Кубка.
  • Шахтар - єдина українська команда, якій гарантована участь в основному етапі єврокубку.
  • Педріньйо повертається до Шахтаря після двох оренд в бразильському Атлетіко Мінейро.