Новини

Шахтар на виїзді розгромив Ворсклу: Матвієнко оформив дубль, Судаков забив пенальті

Віктор Слюсаренко
Переглядів 269
2 голоси
Вітає Сікана із забитим голом. Фото: ФК Шахтар
В Українській Прем’єр-лізі сезону-2024/25 років на старті чемпіонату донецький Шахтар на виїзді переміг полтавську Ворсклу. Поєдинок завершився з рахунком 5:0.
  • Ворскла у літнє міжсезоння провела п’ять спарингів, в яких здобула чотири перемоги та одного разу зіграла внічию.
  • У літнє міжсезоння Шахтар зіграв вісім контрольних матчів: «гірники» здобули три перемоги, двічі зіграли внічию та зазнали трьох поразок.

Донецька команда завдяки гарному голу Матвієнка досить швидко вийшла вперед. Ще до перерви гри «гірники» подвоїли рахунок: відзначився Зубков.

ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ ВОРСКЛА - ШАХТАР

Після перерви гості довели рахунок до розгромного. Забитими голами відзначилися Судаков, Матвієнко та Сікан.

У наступному турі чемпіонату України, 9 серпня, Лівий берег прийме Ворсклу, а 11 серпня Шахтар зіграє з Поліссям.