Новини

Португалія поступилася Франції в серії пенальті у чвертьфіналі Євро-2024: Роналду їде додому, Кошта не відбив жодного удару

Віктор Слюсаренко
Переглядів 329
1 голос
Радість гравців збірної Франції. Фото: УЄФА
На чемпіонаті Європи-2024 з футболу визначився другий півфіналіст турніру. Збірна Франції здобула перемогу над португальцями у серії пенальті.
  • Португалія посіла перше місце у групі F, вигравши два матчі та поступившись Грузії. У матчі 1/8 фіналу переграла Словенію у серії пенальті.
  • Франція з п'ятьма балами посіла друге місце у групі D, пропустивши вперед Австрію. У матчі плей-оф французи здолали Бельгію (1:0).

Основний час зустрічі не порадував забитими голами. Команди на них не награли і було призначено овертайми. Вони теж були «сухими». Тож доля переможця визначилася у серії пенальті. Футбольна фортуна посміхнулася збірній Франції — 5:3. Голкіперу збірної Португалії Діогу Кошті не вдалося повторити подвиг протистояння зі Словенією, коли він парирував всі удари з пенальті. Французи реалізували всі свої п'ять ударів. У португальців схибив Жоау Фелікс.

👉ДИВИТИСЯ ВІДЕО СЕРІЇ ПЕНАЛЬТІ МАТЧУ ПОРТУГАЛІЯ — ФРАНЦІЯ👈

• Стався скандал за участі фанів збірної Франції. Під час матчу на одному з банерів була зображена карикатура французького літака Міраж у вигляді труни. Цей провокаційний малюнок з'явився після того, як у червні Франція погодилася надати Україні партію літаків.

Розпач Кріштіану Роналду. Фото: УЄФА

Франція у півфіналі Євро-2024 зустрінеться з Іспанією, яка раніше вирвала перемогу над Німеччиною (2:1).

Євро-2024. 1/4 фіналу

Португалія – Франція 0:0 (пен. 3:5)

Португалія: Роналду (забив), Б. Сілва (забив), Жоау Фелікс (стійка), Нуну Мендеш (забив)

Франція (била першою): Дембеле (забив), Ю. Фофана (забив), Кунде (забив), Баркола (забив), Тео Ернандес (забив)

Португалія: Кошта, Канселу (Семеду 74), Пепе, Діаш, Мендеш, Вітінья (Матеуш Нунеш 119), Пальїнья (Невеш 90+2), Фернандеш (Консейсау 74), Б. Сілва, Роналду, Леау (Жоау Фелікс 106)

Франція: Меньян, Кунде, Упамекано, Саліба, Тео Ернандес, Канте, Чуамені, Камавінга (Ю. Фофана 91), Грізманн (Дембеле 67), Коло Муані, Мбаппе (Баркола 106)

Попередження: Пальїнья 79 – Саліба 84

• Півфінальне протистояння між Іспанією і Францією відбудеться у вівторок, 9 липня, і розпочнеться о 22:00.
  • 10 липня (початок – о 22:00) у другому півфіналі зустрінуться переможці пар Англія – Швейцарія і Нідерланди – Туреччина.