Новини

Іспанія та Франція у фіналі визначили між собою володаря золота Олімпіади: відомі всі медалісти турніру

Кирило Паршаков
Переглядів 149
4 голоси
Гравці олімпійської збірної Іспанії святкують забитий гол. Фото: Google
Футбольний турнір Олімпіади-2024 добіг кінця. У фінальному поєдинку зустрічались Франція та Іспанія, за підсумком якого переможцем турніру стали іспанці.

9 серпня відбувся фінал футбольного турніру Олімпіади, в якому зустрілись Франція та Іспанія.

Команди зі старту поєдинку почали активно створювати гольові моменти. На 11-ій хвилині До взяття воріт іспанців призвела жахлива помилка захисника, який  втратив м'яч, чим скористався Енцо Мійо та відправив його у сітку. Проте вже за шість хвилин після цього Фермін Лопес опинився вільним у штрафному майданчику завдяки передачі, яку віддав Алекс Баена, і відправив м'яч у лівий нижній кут воріт.

На 25-ій хвилині іспанцям вдалось вийти вперед у рахунку зусиллями того ж Лопеса. А вже через три хвилині після цього іспанці забили втретє. Алекс Баена завдав бездоганного удару, виконуючи штрафний з межі карного майданчика. Він закрутив м'яч під ліву стійку воріт.

Гравці збірної Іспанії святкують гол. Фото: Google

У другій 45-хвилинці французи скоротили відставання в рахунку. Мікаель Олісе за допомогою рикошету, винуватцем якого був Магнес Акліуш, переграв голкіпера. На останніх хвилинах гри головний арбітр поєдинку після перегляду VAR призначив пенальті у ворота іспанців, який успішно реалізував Жан-Філіп Матета.

Гравці збірної Франції святкують гол Матета. Фото: Google

У додатковий час було забито ще два голи зустрічі. Спочатку нападник Серхіо Камельйо дістався до вдалої передачі Адріана Гарсії та зробив рахунок 3:4, а потім на останній хвилині забив і п'ятий гол іспанців. В підсумку, Іспанія стала переможцем турніру, а французам дістались срібні медалі змагань.

Нагадаємо, що вчора збірна Марокко перемогла Єгипет з рахунком 6:0 та здобула бронозові медалі турніру.

Олімпійські ігри-2024. Чоловічий футбольний турнір.

Фінал, 9 серпня.

Франція (U-23) – Іспанія (U-23) 3:4

Голи: Мійо, 11; Акліуш, 79; Матета 90+3 – Лопес, 18, 25; Баена, 28; Камельйо, 100

Франція (U-23) (стартовий склад): Рест, Трюффер, Люкеба, Баде, Сідія, Шотар, Коне, Мійо, Олісе, Ляказетт, Матета.

Іспанія (U-23) (стартовий склад): Тенас, Міранда, Кубарсі, Гарсія, Пубіль, Баена, Барріос, Гомес, Фермін, Орос, Руїс.

• Іспанія вдруге в історії здобула золоті медалі футбольного турніру Олімпіади.