Новини

Довбик забив гол у ворота Удінезе: Рома з новим тренером здобула першу перемогу у Серії А

Віктор Слюсаренко
Переглядів 425
1 голос
Артем Довбик. Фото: ФК Рома
У рамках п’ятого туру італійської Серії А Рома Артема Довбика святкував домашню перемогу над Удінезе. Матч завершився з рахунком 3:0 на користь команди українця.

У першому таймі матчу український нападник Роми Артем Довбик, який вийшов у стартовому складі, після передачі Емль-Шаараві відкрив рахунок, поціливши у дальній нижній кут воріт Удінезе (відео голу).

У другому таймі Дибала реалізував пенальті та подвоїв рахунок. А на 70-й хвилині Довбик у свій актив заніс результативну передачу, асистувавши Бальданці (відео голу).

Рома перемогла Удінезе, а Довбик (провів всю гру) забив гол. Це його другий забитий м'яч у Серії А. Попередньому турі він відзначився взяттям воріт Дженоа (1:1).

Це був перший матч Роми під керівництвом нового головного тренера Івана Юрича.

Наступну гру Рома проведе у рамках Ліги Європи: 26 вересня прийме іспанський Атлетік (початок гри – о 22:00 за київським часом). А у наступному турі Серії А, 29 вересня, Рома вдома зустрінеться з Венецією (початок матчу – о 16:00).

Чемпіонат Італії - Серія А

5 тур, 22 вересня

Рома – Удінезе – 3:0 (1:0)

Голи: Довбик, 19; Дибала, 49 (пен); Бальданці, 70

• Довбик у складі збірної України загалом провів 31 гру, забив десять голів. На Євро-2024 він взяв участь у всіх трьох іграх.
  • Transfermarkt оцінює Артема у 35 мільйонів євро.