Довбик втратив перемогу над Малиновським у Серії А: є перший гол від українського форварда

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
604
1 голос
Артем Довбик. Фото: Google
У неділю, 15 вересня, відбулось українське дербі у Серії А. Рома Артема Довбика практично перемогла Дженоа Руслана Малиновського. Перший м'яч у грі забив саме українець.

З перших хвилин вийшов лише один українець - Артем Довбик, який протягом тривалого часу не мав моментів. Проте, усе змінилось ще в першому таймі.

На 39 хвилині Артем Довбик вдало зіграв на добиванні, однак першочергово арбітри зафіксували офсайд. Згодом арбітри п'ять-шість хвилин дивились відеоперегляд, однак гол таки зарахували.

Після першого тайму на полі з'явився Руслан Малиновський. Однак, ніхто з українців більше відзначитись не зміг.

Довбик покинув поле на 81 хвилині. Замість нього з'явився Ельдор Шомуродов.