Новини

Динамо зазнало другої поразки в Лізі Європи: кияни опустилися на дно турнірної таблиці турніру

Віктор Слюсаренко
Переглядів 23
1 голос
Гложек забив перший гол у ворота Бущана. Фото: УЄФА
Київське Динамо зазнало поразки від німецького Гоффенгайму у другому турі основного етапу Ліги Європи. Українська команда програла з рахунком 0:2.

На 11-й хвилині матчу київська команда могла вийти вперед: голкіпер господарів Бауманн потягнув удар Бражка. А у середині першого тайму гри Гложек з передачі Жандре відкрив рахунок у матчі.

ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ ГОФФЕНГАЙМ – ДИНАМО

У другому таймі Гложек оформив дубль: цього разу чеському нападнику асистував Крамарич. Через кілька хвилин Шапаренко був на ударній позиції, але не влучив у ворота господарів.

Поєдинок завершився з рахунком 2:0 на користь Гоффенгайма. Це друга поразка Динамо у Лізі Європи. У першому турі підопічні Шовковського поступилися Лаціо (0:3). Після цього матчу Динамо опустилося на останнє, 36-те, місце у турнірній таблиці Ліги Європи.