Жах у Гамбурзі: Динамо зазнало розгромної поразки від Лаціо у першому турі Ліги Європи та втратило захисника

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
311
2 голоси
Радість гравців Лаціо. Фото: Х-акаунт Лаціо
У поєдинку першого туру основного етапу Ліги Європи Динамо зазнало розгромної поразки від Лаціо (0:3). Кияни не зуміли перервати гнітючу серію в матчах з римлянами.
  • Востаннє до сьогодні біло-сині та «орли» на євроарені зустрічалися також в ЛЄ у сезоні 2017/18 рр.
  • На стадії 1/8 фіналу римляни вибили киян за борт змагань (2:2, 0:2).

Початок матчу проти Лаціо розпочався гірше і не вигадаєш, бо вже перша атака «орлів» завершилась голом: класний удар на виконання у кут удар вдався Діа.

▶️  Відео першого голу Булає Діа дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Шкода, але оговтатися від «холодного душу» Динамо не зуміло і до перерви пропустило ще двічі. Гол номер два у поєдинку до свого активу записав Деле-Башіру, а третім результативним ударом у грі та другим особистим вистрілив  Діа.

▶️  Відео голів Олувафісайо Деле-Башіру та Булає Діа дивіться за ПОСИЛАННЯМ

По перерві гравці Лаціо збавили оберти, а динамівці марно намагалися пробити організовану оборону команди Марко Бароні.

Окрім втрати трьох очок у сьогоднішній грі Динамо має ще одну халепу: травми на 19-й хвилині гри зазнав центральний захисник біло-синіх Браян Себальйос, який смикнув задню поверхню стегна.

Не допоможе у наступній грі Шовковському і Максим Брагару, який дістав пряму червону картку за фол проти Маттії Дзакканьї, якому ледь не порвав ахіллове сухожилля.

▶️  Відео фолу Максима Брагару дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Ліга Європи. Сезон 2024/25 рр.

Перший тур

Динамо (Київ, Україна) – Лаціо (Рим, Італія) 0:3 (0:3)

Голи: Діа, 5, 35, Деле-Башіру, 35.

Вилучення: Брагару, 73 (пряма червона), Нослін, 82 (пряма червона).

• У наступному турі ЛЄ Динамо на виїзді зіграє проти німецького Хоффенхайму. Поєдинок заплановано на 3 жовтня. Початок гри о 19:45 за київським часом.
  • Лаціо у турі номер два вдома прийматиме французьку Ніццу. Матч у Римі відбудеться 3 жовтня і розпочнеться о 19:45.