Новини

Динамо розгромило Оболонь: успішне дербі допомогло знову очолити турнірну таблицю УПЛ

Віктор Слюсаренко
Переглядів 76
1 голос
Епізод матчу Оболонь – Динамо. Фото: УПЛ
Динамо святкувало перемогу над Оболонню у межах десятого туру Української Прем’єр-ліги сезону-2024/25 років. Гра завершилася з рахунком 5:1 на користь команди Олександра Шовковського.

Динамо здобуло перемогу над Оболонню (5:1). У першому таймі гри гравці Динамо чудово зіграли в атаці, забивши три сухі голи. Спершу рахунок відкрив Шапаренко, а згодом нападник Ванат оформив дубль (реалізував пенальті та замкнув передачу Бражка).

ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ ОБОЛОНЬ – ДИНАМО

Після перерви після гарматного удару Караваєва у ворота «пивоварів» влетів четвертий м’яч. Але досить швидко Оболонь один гол відіграла: після пострілу Блізніченка м’яч у власні ворота зрізав Михавко. А на 73 хвилині гри Бражко дальнім ударом забив гол у ворота Федорівського. Поєдинок завершився з рахунком 5:1 на користь Динамо.

У наступному турі чемпіонату України, 26 жовтня, Оболонь на виїзді зустрінеться з Карпатами (початок гри – о 18:00), а наступного дня Динамо буде протистояти Шахтарю (початок поєдинку – о 18:00).

Українська Прем’єр-ліга-2024/25

Десятий тур, 19 жовтня

Оболонь – Динамо – 1:5 (0:3)

Голи: Михавко, 52 (авт)  – Шапаренко, 11; Ванат, 21 (пен), 29; Караваєв, 49; Бражко, 73

• Динамо з 25-ма балами піднялося на першу сходинку в турнірній таблиці УПЛ.
  • Після звітного матчу Оболонь має п’ять очок та посідає 15 місце в УПЛ.