Зоря дала офіційне роз'яснення, щодо скандальної заміни у матчі з Минаєм: чорна кішка в чорній кімнаті

04.06.2023 21:37
Категории: Новини

Попри впевнену перемогу в останньому турі чемпіонату України над Минаєм (3:0), в соцмережах почали розповсюджуватися сумніви, що начебто вихід на заміну Дмитра Мишньова, який не був внесений до протоколу матчу, був заздалегідь запланованим ходом луганської Зорі, щоб отримати технічну поразку і не посісти друге місце. У Зорі вирішили відреагувати на ці звинувачення через офіційну заяву.

Фото УПЛ

«Футбольний клуб Зоря протягом сезону наполегливо йшов до своєї мети - поборотися за найвищі місця в чемпіонати та здобути в рік сторіччя історичне місце, яке дасть команді право грати в Лізі Чемпіонів. Всі, хто дивився гру з Минаєм,  бачили, що команда робила все для цього, впевнено перемогла та віддала всі сили на поле задля результату.

І всі, хто дивився матч сьогодні, бачили це. Але через прикру технічну помилку, про яку ми дізналися від делегата матчу вже після гри, на поле вийшов Дмитро Мишньов, якого, як виявилося, не було в протоколі. Футбольний клуб Зоря хоче припинити всі можливі домисли стосовно цього та відверто заявити, що ця безглузда ситуація трапилася тільки через прикру технічну помилку. Вибачаємося перед вболівальниками та продовжуємо свій впевнений шлях до нових висот!»

Лента новостей

Українські інтернет казино