Зоря не скористалася нагодою пробитися до Ліги чемпіонів

04.06.2023 17:23
Фото upl.ua

До сьогоднішнього очного протистояння Mинай і Зоря виконали завдання на сезон: закарпатці зберегли прописку в УПЛ, а луганчани гарантували собі місце на п`єдесталі пошани. Хоча у випадку перемоги однієї з команд вона могла фінішувати на позиціях, які їй раніше не підкорювалися в елітному дивізіоні.

Слід зазначити, що керманичі не могли задіяти всіх ключових виконавців. У господарів з різних причин були відсутні Петько, Горін, Воробчак, а в гостей — Снурніцин, Герреро, Кірюханцев.

На жаль, сподівання місцевих уболівальників на те, що підопічні Володимира Шарана дадуть бій луганчанам, не виправдалися. Більш вмотивована Зоря ще до перерви зняла з порядку денного питання про переможця. Вже в дебюті Русин опинившись віч-на-віч з Кемкіним, відкрив рахунок. В середині першого тайму Батагов після подачі кутового проштовхнув м`яч до сітки — 0:2. На 39-й хвилині міг довести справу до розгрому Русин, але не реалізував пенальті. Щоправда, після перерви Назарій реабілітувався ще раз зіпсувавши настрій закарпатцям. Підопічні Патріка ван Леувена святкують впевнену вікторію, але не зуміли пробитися до Ліги чемпіонів, бо в паралельному матчі головний конкурент Дніпро-1 взяв гору над Кривбасом.