Знову без забитих м’ячів: збірна України U-19 не переграла Норвегію на Євро-2024

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
430
2 голоси
Гравці збірної України U-19. Фото: УЄФА
Матч другого туру юнацького чемпіонату Європи-2024 з футболу для України з Норвегією завершився внічию 0:0. Українці набрали друге очко на турнірі.
  • Україна бере участь у чемпіонаті Європи U-19 вперше з 2021 року (змагання проводяться щорічно).
  • Норвегія у першому турі турніру поступилася Італії (1:2), Україна зіграла внічию з Північною Ірландією (0:0).

Українці знову не порадували забитими голами. Якщо у протистоянні з господарями турніру підопічні Дмитра Михайленка домінували, але підвела реалізація моментів, то з норвежцями було грати набагато складніше. Перша половина зустрічі пройшла за рівної гри, а от після перерви норвежці збільшили свою активність та більше контролювали м’яч. Але все ж на 64-й хвилині матчу українці мали шанси відкрити рахунок, але у суперечливій ситуації арбітр не призначив пенальті у ворота суперника. Голкіпер Норвегії невдало вибив м’яч, поціливши у нападника українців, який намагався ставити корпус і у боротьбі з голкіпером впав, але арбітр не угледів порушення правил.

Матч завершився внічию 0:0. У цьому турі в групі Італія має зіграти з Північною Ірландією і може гарантувати собі не лише вихід з групи, а й перше місце. На українців в останньому матчі групи з Італією чекає складна боротьба за другу путівку до плей-оф турніру.