Зінченко відзначився ефектним голом: відома оцінка українця за матч Арсенала з Баєром

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
813
1 голос
Олександр Зінченко. Фото: Google
Український легіонер Арсеналу Олександр Зінченко взяв участь у переможному поєдинку лондонців над леверкузенським Баєром та відзначився забитим голом.

Сьомого серпня в Лондоні на стадіоні Емірейтс Арсенал у контрольному матчі розгромив леверкузенський Баєр з рахунком 4:1. Перший тайм за «канонірів» зіграв українець Олександр Зінченко.

На восьмій хвилині український футболіст відзначився забитим голом. Це йому вперше вдалося зробити, граючи під номером «17» за Арсенал.

Портал Sofascore оцінив гру українця в 7,6 бала. Окрім Зінченка, у ворота Баєра голами відзначалися Леандро Троссард, Габріель Жезус та Кай Гаверц. За леверкузенців точно пробив Адам Гложек.

• 11 серпня в рамках Кубку Емірейтс Арсенал зіграє з французьким Ліоном.
  • Новий сезон АПЛ для лондонської команди розпочнеться матчем із Вулвергемптоном 17 серпня.
  • У сезоні 2023/24 українець провів 35 матчів за Арсенал, відзначившись одним забитим м'ячем та двома результативними передачами.
  • Контракт Зінченка з Арсеналом розрахований до 30 червня 2026 року.
  • Арсенал завершив минулий сезон на другому місці в АПЛ, відставши лише на два очки від чемпіона – Манчестер Сіті.