Жирона здолала Севілью, але Циганкова замінили по перерві: чи встиг українець зробити реузльтативні дії

Аватар Кирило Паршаков Кирило Паршаков
2042
2 голоси
Віктор Циганков. Фото: Google
1 вересня в матчі Ла Ліги Жирона перемогла Севілью з рахунком 2:0. Український вінгер Віктор Циганков відіграв 45 хвилин, але не відзначився результативними діями.

1 вересня пройшов поєдинок Ла Ліги, в якому між собою зустрілись Жироан та Севілья.

Гра перемогою каталонського клубу з рахунком 2:0. Український вінгер Віктор Циганков вийшов у стартовому складі та провів на полі 45 хвилин. Одразу по перерві українця замінив нідерландський форвард Арно Данжума. За час проведений на полі Циганков не відзначився результативними діями.

Чемпіонат Іспанії – Ла Ліга

Четвертий тур, 1 вересня

Севілья – Жирона 0:2 (0:1)

Голи: Іван Мартін, 41 (пен.), Абель Руїс, 73.

У наступному турі Жирона зіграє проти Барселони. Наразі у команди, за яку грає Віктор Циганков, сім очок в активі та четверта позиція у турнірній таблиці.

• Севілья ще не перемагала у поточному чемпіонаті. Команда набрала лише два очки, зігравши внічию з Лас-Пальмасом (2:2) та Мальйоркою (0:0).
  • Контракт українського півзахисника з Жироною чинний до 30 червня 2027 року.
  • Transfermarkt оцінює українця у 30 мільйонів євро.