Жирона не змогла переграти клуб п'ятого іспанського дивізіону: у поєдинку зіграв один українець

2918
3 голоси
Артем Довбик. Фото: ФК Жирона
Жирона розпочала підготовку до нового сезону контрольним поєдинком проти Олота. Команда українців не зуміла обіграти клуб з п'ятого іспанського дивізіону.

Поєдинок закінчився внічию з рахунком 1:1. У заявці команди Мічела Санчеса серед українців був тільки Артем Довбик, який вийшов на поле на початку другого тайму.

Саме після перерви команди забили по голу. Альберт Торрас вивів вперед Олот. А згодом півзахисник Жирони Ікер Альмена зрівняв рахунок.

Жирона проведе ще такі контрольні матчі: Монпельє (20 липня), Еспаньйол (27 липня), Тулуза (31 липня), Наполі (03 серпня) та Борнмут (10 серпня). 15 серпня команда українців розпочне офіційний сезон грою проти Бетіса на виїзді в першому турі Ла Ліги.

Контрольний матч

Жирона – Олот – 1:1 (0:0)

Голи: Альмена, 51 – Торрас, 49

• Нападник каталонців і збірної України Артем Довбик в минулому сезоні став найкращим бомбардиром чемпіонату, забивши 24 голи.
  • Також у складі Жирони виступає його партнер по національній команді вінгер Віктор Циганков.
  • Контракт Довбика діє до 30 червня 2028 року, а угода Циганкова розрахована до 30 червня 2027 року.