Аватар Андрій Кругляк Андрій Кругляк
1520
Виктор Цыганков 7

Український півзахисник Віктор Циганков допоміг Жироні встояти у поєдинку з Барселоною

Жирона Віктора Циганкова у поєдинку 28-го туру на виїзді зустрічалася з Барселоною. Українець вийшов у стартовому складі своєї команди і відіграв 67 хвилин.

Матч пройшов за великої переваги «синьо-гранатових», які нанесли по воротах суперника аж 18 ударів, на що Жирона відповіла лише п'ятьма, причому жодний з них не прийшовся у площину воріт.

Втім Циганков таки міг записати на свій рахунок забитий м'яч. Однак на 55-й хвилині Кастельянос замість того, щоб віддати передачу на Віктора, який перебував перед порожніми воротами, вирішив пробити сам і зробив це не кращим чином.

В результаті нічия 0:0 і Жирона з 35-ма очками посідає 11-те місце в турнірній таблиці.