Колос без проблем розібрався з Металістом 1925 та вклинився в боротьбу за єврокубки

Аватар Олександр Кудря Олександр Кудря
664
колос-металіст-09-04-23-min

Ковалівський Колос у матчі 20-го туру УПЛ розгромив харківський Металіст 1925 — 3:0.

Поки Олександрія штампує нічию за нічиєю, Колос тихою сапою вже підтягнувся до 5-го місця, що гарантує участь в Лізі конференцій, і відставання від підопічних Руслана Ротаня складає наразі п'ять очок.

У звітній грі все вирішилося фактично в першому таймі, коли харків'яни двічі забували Павла Оріховського в штрафному майданчику. По перерві Колос довів рахунок до розгромного, на тому все у поєдинку й закінчилося.