Жаба для Трубіна в Португалії: такий неприємний вердикт для воротаря збірної України вразив багатьох

31.01.2024 04:21

Португальське видання A Bola оцінило та розгорнуто прокоментувало гру українського воротаря Бенфіки Анатолія Трубіна в переможному для його команди матчі 19-го туру чемпіонату країни проти Ештрели Амадори (4:1).

Доволі дивно, але футболіст нашої національної збірної отримав від газети негативну п’ятірку (найгірший бал у команді). Журналісти спробували пояснити таке своє рішення: «Вечір розпочалася легко для голкіпера Бенфіки, він обмежився тим, що без труднощів зупинив спроби Лео Жаби та Роналду Тавареша.

Серйозні проблеми почалися на 28-й хвилині, коли до нього на рандеву вивалився все той же Лео Жаба. Спочатку Трубін зупинив удар бразильця, але м'яч повернувся прямо на ту ж ногу форварда, і воротар пропустив поміж ніг після повторного удару.

Однак на 40-й хвилині він видав вирішальний момент, коли вийшовши на суперника, змусив його протягнути м'яч далі і не влучити у ворота з дуже гострого кута».

Загалом Анатолій за матч здійснив три сейви, виграв дві з двох верхових дуелей, зробив одне перехоплення та віддав 14 точних пасів з 14-ти (з них два — довгих).