Збірна України розгромила Косово у відборі на Євро-2025: гарантувала собі місце в плей-оф

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
322
2 голоси
Гравчині жіночої збірної України. Фото: УАФ
Сьогодні, 12 липня, в Приштині на стадіоні імені Фаділа Вокррі відбувся поєдинок п'ятого туру кваліфікації чемпіонату Європи-2025 серед жіночих команд Косово — Україна.

Українки зі стартових хвилин приголомшили своїх суперниць, досить швидко забивши два голи. У середині тайму вони збільшили свою перевагу до чотирьох м'ячів. Далі збірна України на класі довела матч до впевненої перемоги - 4:0.

Після здобутої перемоги українки набрали вісім очок і перебувають на третій сходинці у турнірній таблиці. Збірна України гарантувала собі місце в плей-оф.

Сьогодні у групі 4 відбудеться ще один матч цього туру: о 21:15 розпочнеться гра Хорватія — Уельс.

Свій наступний матч у відборі Євро-2025 українки поведуть 16 липня. Тоді у столиці Північної Македонії, Скоп’є, на стадіоні тренувального центру місцевої федерації футболу відбудеться матч шостого туру Україна — Хорватія. Час початку — о 20:00 за київським часом.