Збірна України перемогла Хорватію у відборі на Євро-2025: команда буде сіяною під час жеребкування плей-оф

Аватар Кирило Паршаков Кирило Паршаков
996
3 голоси
Жіноча збірна України. Фото: УАФ
Сьогодні, 16 липня, відбувся поєдинок заключного туру групового етапу кваліфікації чемпіонату Європи-2025 серед жіночих команд Україна — Хорватія, в якому наша команда здобула впевнену перемогу.

Українки впевнено почали поєдинок, зі стартових хвилин чинивши тиск на ворота суперника. На 31-ій хвилині зустрічі жовто-синім вдалось вийти впереду у грі, а вже за чотири хвилини перевагу було подвоєно. Двічі відзначилась захисниця полтавської Ворскли – Катерина Корсун. У другому таймі збірна України спокійно довела матч до перемоги із рахунком 2:0.

Після здобутої перемоги українки набрали 11 очок і опинились на другій сходинці у фінальній турнірній таблиці групи. Такий результат дав можливість збірній України бути сіяною під час жеребкування плей-оф.

Паралельно у групі 4 відбувся ще один матч цього туру: Уельс — Косово, який скінчився із рахунком 2:0 на користь господарів.