Збірна України у драматичному протистоянні програла Франції: українці не зіграють на чемпіонаті світу-2025

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
30
1 голос
Збірна України з пляжного футболу. Фото: УАФ
Дев'ятого жовтня збірна України з пляжного футболу поступилася Франції (4:5) у матчі 1/8 фіналу європейської кваліфікації чемпіонату світу 2025 року, яка триває в іспанському Кадісі.

Збірна України з пляжного футболу в овертаймі поступилася Франції (4:5 ОТ) в 1/8 фіналу європейської кваліфікації чемпіонату світу-2025.

Українці вели у рахунку 2:0 та 3:1, але дозволили супернику переломити хід протистояння. Французькі спортсмени схилили шальки терезів на свою користь.

Поразка збірної України з рахунком 4:5 означає, що вона не пройшла в другий груповий раунд відбору ЧС-2025 і завершила виступ в європейській кваліфікації.

Пляжний футбол. Відбір ЧС-2025

Європейська кваліфікація. 1/8 фіналу

Франція – Україна – 5:4

Голи: Варрел (11), Госселін (21), Брю (28), Мезон (32, з пенальті), Баскуаз (37) – Листопад (6, з пенальті), І. Левченко (7), Пашко (16, 32)

• На груповому етапі Україна двічі обіграла Норвегію (8:2, 6:2) та програла Польщі (1:8).
  • Чемпіонат світу відбудеться на Сейшельських островах у період із 1 по 11 травня 2025 року.