Збірна Бельгії може залишитись без головного тренера відразу після Євро-2024

Аватар Андрій Богачев Андрій Богачев
1224
0 голосів
Збірна Бельгії може залишитись без головного тренера відразу після Євро-2024
Доменико Тедеско

Збірній Бельгії загрожує відставка головного тренера відразу після Євро – 2024

За інформацією італійського видання La Gazzetta dello Sport нинішній наставник «Червоних дияволів» Доменіко Тедеско є сьогодні однією з пріоритетних кандидатур на посаду головного тренера Мілана.

У своїй офіційній заяві керівництво «россо–нері» відкрито заявило, що нинішній головний тренер команди Стефано Піолі залишить клуб відразу після закінчення поточного сезону.

Популярне спортивне видання Італії опублікувало на своїх сторінках і список головних претендентів на його місце, де серед пріоритетів значиться і наставник збірної Бельгії. На думку італійських журналістів, Доменіко Тедеско є ідеальною кандидатурою на посаду головного тренера Мілана з низки причин.

Він ще досить молодий, але досвіду йому вже не позичати, адже у його послужному списку робота з такими клубами як Штуттгарт, Шальке, РБ Лейпциг та бельгійською збірною. Його фінансові запити дуже скромні і цілком по кишені міланському клубу.

Але головне – це його бачення сучасного футболу, де пріоритетна роль відводиться насамперед молодим та перспективним футболістам. Якщо до цього додати його італійське коріння і підвищений інтерес до місцевого футболу, то кандидатура виглядає просто ідеально.

Щоправда, серед його головних конкурентів можна зустріти таких іменитих фахівців як Марчелло Галлардо, Крістоф Галтьє, Хуліан Лопетегі, добре знайомий українським шанувальникам футболу Пауло Фонсека, а також нинішній наставник Антверпена Марк ван Боммель.

Але навіть на їхньому тлі Тедеско виглядає явним фаворитом. Незважаючи на те, що в березні цього року бельгійська федерація футболу продовжила контракт з наставником збірної країни до 2026 року, у футбольних колах королівства багато хто вже всерйоз побоюється, що після закінчення Євро, Тодеско може таки прийняти дуже привабливу пропозицію міланського клубу.

Особливо на це рішення італо–німецького фахівця може вплинути не зовсім успішний виступ його «Червоних дияволів» на європейській першості та логічно наступна за цим хвиля нещадної критики у бельгійських медіа. Втім, поки що все це лише припущення.

В даний час Доменіко Тедеско займається активним переглядом кандидатів до складу збірної країни на Євро-2024 і ні про що інше, за його ж особистою заявою, ні думати ні говорити не збирається.

Володимир Грабищенко із Бельгії

Тренер Реала Карло Анчелотті двічі приземлив українця Андрія Луніна: що відбувається