Заявка на чемпіонство? Дніпро-1 продовжує серію перемог

25.10.2023 17:08

У Полтаві відбувся перенесений матч стартового туру УПЛ між місцевою Ворсклою і Дніпром-1

Фото vorskla.com.ua

На вихідних біло-зелені розгромно поступилися Поліссю (0:3), тоді як дніпряни обіграли Динамо (1:0), продовживши серію перемог до чотирьох матчів.

У перенесеному поєдинку гості вийшли вперед уже на п’ятій хвилині — Корнієнко подарував м’яч Філіппову, а той блискучим ударом із-за меж штрафного поцілив у дальній кут. Дніпро-1 міг збільшити перевагу, однак два голи Горбунова скасували через офсайд, а Філіппов із передачі Піхальонка влучив у стійку.

Під кінець першого тайму Ворскла активізувалася. Спершу небезпечно здалеку пробив Кане, а на 40-й хвилині Степанюк головою замкнув подачу Крупського, зрівнявши рахунок. Утім, уже за мить дніпряни знову повели — після закидання Кравця з глибини Гуцуляк у штрафному зачепився за м’яч і переграв кіпера. Полтавці одразу ж могли встановити паритет, але дальній удар Павлюка пройшов поруч зі стійкою.

Невдовзі по перерві Дніпро-1 забив утретє — Піхальонок протягнув м’яч по центру й віддав направо на Гуцуляка, який у дотик ефектно поклав м’яч у дальній кут. Після цього обидві команди мали моменти, проте лише на 90-й хвилині Ворскла зуміла забити, коли Степанюк із пенальті оформив дубль.

Тож підсумковий рахунок — 3:2 на користь команди Юрія Максимова. П’ята перемога поспіль для чорно-жовтих.

УПЛ. 1-й тур

Ворскла — Дніпро-1 — 2:3 (1:2)

Голи: Степанюк (40, Крупський, 90, пенальті) — Філіппов (5), Гуцуляк (42, 53, Піхальонок).

Ворскла: Ісенко, Крупський, Пердута, Сантана, Корнієнко (Бацула, 62), Скляр (Юрченко, 78), Павлюк, Нестеренко (Феліпе, 82), Кане, Степанюк, Якубу.

Дніпро-1: Кінарейкін, Адамюк, Сваток, Кравець, Каплієнко, Бабенко (Мірошніченко, 82), Піхальонок (Горін, 75), Гуцуляк (Танчик, 82), Лєднєв, Горбунов (Рубчинський, 58), Філіппов (Пуріта, 75).

Попереджені: Сантана (10), Пердута (24), Скляр (66) — Горбунов (32), Горін (89), Максимов (89, не на полі).