Дніпро-1 засмутив Динамо в Києві, продовживши вдалу серію

22.10.2023 19:15

У центральному матчі 11-го туру УПЛ київське Динамо приймало Дніпро-1

Фото fcdynamo.com

Підопічні Юрія Максимова набрали хід у чемпіонаті, оформивши три перемоги поспіль. Тож здобути сьогодні три очки для Динамо виглядало завданням непростим. У підсумку гості показали, чому їх не слід недооцінювати.

На 13-й хвилині дніпряни вийшли вперед: закидання Піхальонка з глибини обробив Філіппов, віддав на Гуцуляка, який зі входу до штрафного влучно пробив у дальній кут. Загалом же гра проходила у боротьбі, без небезпечних моментів. У першому таймі м’яч побував у воротах Дніпра-1, однак арбітри справедливо не зафіксували взяття воріт.

На початку другої 45-хвилинки з хорошої позиції поруч зі стійкою пробив Буяльський. Затим непогано здалеку приклався Піхальонок, також небезпечною була спроба Волошина, коли після рикошету м'яч полетів повз ворота. Загалом же дніпряни вміло трималися в захисті, періодично проводячи контратаки, тож із моментами в господарів були суттєві проблеми. Наприкінці матчу небезпечно здалеку пробивали Бражко й Шапаренко, але Волинець упорався.

Таким чином, Динамо зазнало другої поразки в УПЛ поспіль, а Дніпро-1, навпаки, має серію із чотирьох вікторій.