Захисник збірної України не хоче роздавати обіцянки: назвав головні фактори успішного виступу на Євро-2024

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
32
2 голоси
Захисник збірної України не хоче роздавати обіцянки: назвав головні фактори успішного виступу на Євро-2024
Юхим Конопля
Захисник Шахтаря та збірної України Юхим Конопля розповів про суперників національної команди на Євро-2024 та очікування від турніру

Збірна України на чемпіонаті Європи-2024 з футболу в Німеччині має у кожному матчі грати на перемогу та демонструвати характер. Про це гравець українців Юхим Конопля заявив під час зустрічі з уболівальниками напередодні від'їзду на підготовчий збір перед Євро-2024.

«Не варто недооцінювати суперників, адже на чемпіонат Європи всі налаштовуються максимально. Адже протистояння з кожним суперником складається лише з одного матчу, тож кожен може вистрілити в будь-якому поєдинку», - сказав Конопля.

Футболіст розповів про свої очікування від Євро-2024.

«Мені не хочеться роздавати багато обіцянок, щоб потім усі говорили, що ми не так виступили. Команда має продемонструвати характер і грати на перемогу. Уся команда, що їде в Німеччину, розуміє важливість нашої участі у чемпіонаті для країни. Тому хочеться показати футбол, який сподобається нашим уболівальникам, а також захисникам і захисницям, що героїчно боронять Україну», - додав футболіст гірників.