Захисник Дніпра-1 дав влучну характеристику більшості команд української Прем'єр-ліги

03.02.2023 18:02
Категории: Новини

Автор переможного голу у спарингу проти словенської Мури Едуард Сарапій поділився в інтерв'ю клубній пресслужбі власними враженням від матчу і взагалі зборів в Туреччині. 

— Едуарде, пригадай той епізод із своїм голом?

— Ми вбігали у точки, в які повинні були, про що нам казали перед грою. Постійно відпрацьовуємо стандартні положення, тому ми виконали все, як було треба.

— Проти тебе грали досить потужні форварди. Наскільки важко було? Здалося, що ти багато єдиноборств виграв.

— Так, краще нехай суперник працює корпусом, ніж знаходиться у мене за спиною. Додам, що мені зручно грати з такими нападниками, ніж проти маленьких та швидких.

— Загалом, як оціниш рівень суперника і стан команди, тим більше, що ти відіграв 90 хвилин?

— Проти нас діяв конкурентоспроможній склад, у хорошому сенсі бійцюгани. Такі ігри нам потрібні, адже у нашому чемпіонаті багато таких команд.  Так що для нас це чудовий спаринг, ну а ми набираємо форму перед Лігою конференцій.

— У контрольних матчах постійно змінюються сполучення центральних захисників. Можна сказати, що з усіма комфортно грати?

— Так, усі чудові і гарні футболісти. Ми відпрацьовуємо зв’язки, які повинні бути з будь-яким партнером. Кожен повинен діяти так, як наполягає на цьому тренер, тому усі один одного розуміють.

Лента новостей

Українські інтернет казино