Дніпро-1 намучився зі словенцями: долю спарингу вирішив пізній гол

03.02.2023 11:02

Черговим суперником дніпрян на зборі в Туреччині став один з лідерів словенського футболу останніх років — клуб Мура. Вперше у стартовому складі команди вийшов бразильський новачок Пеглоу, який зайняв місце лівого вінгера.

Поступово почала вимальовуватися перевага дніпрян, які тстворили кілька слушних нагод для взяття воріт. Однак першими забили словенці з пенальті після фолу Підлепенця.

Спортклубівці одразу кинулися відіграватися, притиснувши суперника до його воріт, і після сольного проходу Підлепенець опинився на газоні у карному майданчику Мури, проте цього разу арбітр пенальті не призначив. За кілька хвилин вже Довбик здається отримує по ногах у карному майданчику словенців і знову пенальті у цьому епізоді немає. Після цих епізодів гра стала жорсткішою, і рефері довелося розчохляти кишеню з картками.

І все ж таки дніпряни досягли успіху ще у першому таймі — Рубчинський віддав передачу Пеглоу (на фото) на лівий фланг, бразилець змістився у центр, увійшов в карний майданчик і красивим ударом у дальній кут відновив рівновагу у матчі — 1:1! На жаль, буквально одразу Пеглоу отримав пошкодження, і не догравши перший тайм,  залишив свою позицію Назаренку.

З перших хвилин другого тайму дніпряни почали створювати гольові моменти, проте переможний гол забили лише під завісу гри. 2:1 — закономірна перемога підопічних Кучера.