За крок до фіаско: Польща поступилася Австрії на Євро-2024

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
172
1 голос
Порушення правил, за яке було призначено пенальті у ворота Польщі. Фото: УЄФА
Сьогодні, 21 червня, у матчі другого туру групового етапу чемпіонату Європи 2024-го року у групі D зустрічалися національні збірні Польщі та Австрії.
  • У червні 2024 року збірна Польщі під керівництвом Міхала Пробєжа провела дві товариські зустрічі - в обох здобула перемоги. Спочатку з рахунком 3:1 поляки переграли збірну України, а потім завдали поразки Туреччині (2:1).
  • Готуючись до Євро-2024, збірна Австрії, яку очолює німець Ральф Рангнік, здолала Сербією (2:1) та зіграла внічию зі Швейцарією (1:1).
  • Раніше, збірні Польщі та Австрії зустрічалися 18 разів. Польща здобула 7 перемог, Австрія – 6, а 5 матчів завершилися нічиєю.

Австрійці завдяки швидкому голу Траунера вийшли вперед. Польща до перерви зуміла відновити рівновагу у рахунку. Після перерви австрійці забили два голи та здобули перемогу з рахунком 3:1. Польські футболісти зазнали другої поразки і лише диво дозволить їм вийти з групи.