З повітряною тривогою і двома вилученнями! Полісся дебютувало в Прем'єр-лізі України

29.07.2023 07:41

Житомирське Полісся вдало стартувало в новому чемпіонаті України

Фото УПЛ

Рівненський Верес у якості номінального господаря на Центральному стадіоні в Житомирі приймав новачка Премїєр-ліги – Полісся.

Дебютант відразу ж продемонстрував свої амбіції і вже на 2-й хвилиніТанковський зробив флангову передачу на хід Макуана до штрафного і останній пробив повз воротаря.

На 38-й хвилині той же Танковський виконав кутовий з лівого флангу на дальню стійку, де на м'яч очікував Будківський – 2:0.

У другому таймі голів більше не було. Натомість арбітр двічі був змушений витягати червону картку, покаравши таким чином спочатку захисника Полісся Андрія Гітченка, а під кінець гри оборонця рівненців Дениса Балана.

Відзначимо, що через повітряну тривогу матч було перервано майже на півгодини, коли до фінального свистка лишалося тільки пару хвилин.