З дублем легіонера. Полісся нарешті перервало серію невдач

08.04.2024 16:11

Житомирське Полісся на виїзді обіграло закарпатський Минай у 23-му турі УПЛ

Фото polissyafc.com

Полісся катастрофічно розпочало другу половину сезону, а до звітного матчу підійшло із серією з п’яти поразок поспіль у всіх турнірах. Проте сьогодні донедавна претенденти на найвищі місця нарешті перемогли, здолавши головного аутсайдера УПЛ.

У першому таймі венесуельський новачок житомирців Луіфер забив дебютні два голи за Полісся. По перерві перевагу гостей збільшив Мустафаєв. Затим Минай завдяки дублю Устименка повернувся в гру, але більшого витиснути не зумів. Тож поліщуки перемагають у чемпіонаті вперше з листопада — 3:2.