Рух ледь не покарав Шахтар за недооцінку суперника

07.04.2024 20:10
Категории: Топ Новини

У центральному матчі 23-го туру Шахтар на Арені Львів приймав порушника спокою — Рух

Дебют зустрічі був явно за гірниками. Вже на 8-й хвилині Бондаренко після комбінації за участі Траоре та Зубкова відкрив рахунок. Невдовзі Артем оформив дубль, влучно пробивши здалеку.

Мабуть, вважаючи, що справу зроблено донеччани збавили оберти й поплатилися. На 37-й хвилині Таллес обхитрував Степаненка й зняв павутиння з верхнього кута воріт Різника.

В другому таймі підопічні Віталія Пономарьова частіше контролювали м`яч, але гірники вже схаменулися й діяли доволі організовано.Останнє слово було за Зубковим, який вдало зіграв на добиванні, скориставшись помилкою Ледвія — 3:1.