Юрій Максимов — про свій дебют на чолі Дніпра-1: схеми, сили та розмова в роздягальні

18.09.2023 12:02
Категории: Новини

Новий головний тренер Дніпра-1 Юрій Максимов прокоментував підсумки матчу 7-го туру УПЛ проти ковалівського Колосу (1:1). Про це повідомляє пресслужба спортклубівців.

Фото scdnipro1.com.ua

— Юрію Вільйовичу, вітаємо у команді. Дякуємо, що прийняли її у непростий час. Чим можете пояснити невиразну гру у першому таймі і чи не пов’язано це з переходом на гру у три захисники?

— Я сказав хлопцям, що будемо грати у три захисники. Вони відповіли, що раніше ніколи не діяли за такої схеми, і навіть тренувань подібних не було. Але за підбором гравців, що у нас є, ми ризикнули і зіграли у три центральні захисники. Якщо враховувати, що це тільки перший матч, то я задоволений.

— Враховуючи те, що команда поступалася і проявила характер, розглядаєте ви цю нічию, як позитивний результат?

— Колос теж приїхав грати на перемогу, і кожна команда, граючи проти віце-чемпіона, має подвійне бажання проявити себе. Я дійсно задоволений тим, як команда зіграла. Перший тайм не був яскравим, але після перерви команда проявила себе. Це значить, що у хлопців є сили, і в останні 30 хвилин мені матч сподобався.

— Сьогодні в атаці діяли і Когут, і Гуцуляк. Кого ви зараз бачите номером один в команді на позиції форварда?

— Вони для нас однакові в атаці. Для нас зараз кожна така одиниця на вагу золота.

— Можливо, у другому таймі змінилася гра після важкої розмови в роздягальні?

— Там нічого такого не було. Вказав Бабенку і Рубчинському, щоб не так близько підходили до захисників, там і так нікого немає. Сказав, щоб трималися ближче до центру поля, щоб вони між лініями приймали м’яч і розганяли атаку. Сьогодні гра була такою. Наступна буде ще важче. Повторюся, що кожна команда має подвійний настрій на віце-чемпіона країни.

— У наступних матчах ви також будете грати у три захисники?

— В Полтаві ми грали 3—4—3, а сьогодні зіграли 3—5—2. Дивимось на підбір футболістів, які у нас є сильнішими, і ставимо схему. Будемо спілкуватися з хлопцями, як далі грати у три захисники, чи у чотири. Це вже буде у процесі командного спілкування.

Лента новостей

Українські інтернет казино