Дебют Юрія Максимова не допоміг Дніпру-1 перервати неприємну серію

Аватар Андрій Кругляк Андрій Кругляк
470
Днепр-1 - Колос

Дніпро-1 у дебютному матчі Юрія Максимова не зміг здолати ковалівський Колос

Дніпро-1 на рідному стадіоні в сьогоднішньому матчі 7-го туру чемпіонату України приймав Колос. Цей матч був дебютним для нового тренера дніпрян Юрія Максимова, однак почати з перемоги в нього не вийшло.

Більше того, після невиразного першого тайму у виконанні господарів, на початку другого Колос відкрив рахунок. Салабай краще за всіх розібрався у штрафному майданчику Дніпра-1.

Лише після цього дніпряни прокинулися і влаштували щось на зразок штурму чужих воріт. І на 68-й хвилині Гуцуляк відновив рівновагу, вколотивши м'яч у сітку – 1:1.

Таким чином, дебют Юрія Максимова виявився нічийним, а Дніпро-1 не може виграти четвертий матч поспіль.