Юнацька збірна України програла Швейцарії у спарингу: Суркіс не пропустив жодного голу

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
300
2 голоси
Стартовий склад юнацької збірної України. Фото: УАФ
У швейцарському місті Віль відбувся контрольний матч, в якому юнацька збірна України (U19) протистояла місцевим одноліткам. Українці зазнали поразки з рахунком 1:2.

Товариський поєдинок з юнацькою збірною Швейцарії U-19 українці зазнали поразки. У першій половині зустрічі Дербаці та Шрайбер забили два голи у ворота Бакуса. На 43-й хвилині український воротар відбив одинадцятиметровий удар.

У другому таймі гри підопічні Дмитра Михайленка зуміли відквитати один м'яч зусиллями Руслана Видиша.

Контрольний матч

9 вересня

Швейцарія (U-19) – Україна (U-19) – 2:1 (2:0)

Голи: Дербаці, 33, Шрайбер, 38 – Видиш, 71

На 43-й хвилині Джемалія (Ш) не реалізував пенальті (повз ворота).

Швейцарія (U-18/19): Вельті (Обер, 46), Меілі, Джемалія, Маєр (Цімба, 67), Лентіні (Лонджа, 74), Окафор (Паренте, 67), Грандо (Греко, 67), Джордан, Шрайбер (Сміт, 74), Дербасі (Цава, 74), Дітгельм.

Україна (U-18/19): Бакус (Суркіс, 46), Гаража (Шершень, 84), Гавриленко, Осипенко, Степанов (Лобко, 46), Синчук (Видиш, 65), Бабак (Цуканов, 46), Абрамов (Коробов, 58), Калин (Гусол, 46), Лень (Бундаш, 58), Вернаттус (Дикий, 58).

Попередження: Меілі (67), Паренте (72), Греко (89) — Гавриленко (59), Бундаш (63), Дикий (90+4).

• Юнацька збірна України (U-19) у 2024 році на юнацькому Євро-2024 виграла у Швейцарії (3:0), а три дні тому команди зіграли внічию 2:2.
  • Нагадаємо, підопічні Дмитра Михайленка готуються до кваліфікації Євро-2025 (U-19). За результатами жеребкування першого етапу змагань вона опинилася в групі 1 разом із Нідерландами, Словенією та Казахстаном.
  • Мінітурнір проходитиме в Нідерландах, а матчі відбудуться 13-го, 16-го та 19 листопада.