Юнацька ліга УЄФА. Шахтар розправився з Селтіком і став лідером групи

14.09.2022 15:04

Донецький Шахтар U-19 у поєдинку Юнацької ліги УЄФА переграв Селтік U-19

Сьогодні у Варшаві на стадіоні Legia Training Center донецький Шахтар U-19 у поєдинку 2-го туру Юнацької ліги УЄФА приймав Селтік U-19.

Перший тайм пройшов уза невеликою переваги шотландців. Незважаючи на це, він завершився на користь «гірників». На 25-й хвилині м'яч у ворота Селтіка спрямував Олександр Ющенко – 1:0.

Після перерви донеччани подвоїли свою перевагу, завдяки автоголу Ділана Корра. На 75-й хвилині Адам Брукс один гол відграв, але більшого шотландці досягти не змогли.

У підсумку 2:1 – перемога Шахтаря, який набрав шість очок і захопив лідерство у групі.

Юнацька ліга УЄФА. Група F. 2 тур

Шахтар U-19 – Селтік U-19 – 2:1 (1:0)

Голи: Ющенко (25), Корр (55, автогол) – Брукс (75).

Шахтар U-19: Твардовський, Фаріна, Булеза, Савченко, Чуйко, Роспутько, Сігеєв, Лосенко (Огарков, 90+4), Ющенко (Дрозд, 64), Глущенко (Пушкарьов, 46), Погорілий.

Селтік U-19: Олуваємі, Робертсон, Андерсон, Корр, Саммерс (Куїнн, 86), Келлі (Деде, 71), Карс, Летсоса (Томсон, 62), Вата, Брукс, Девідсон.

Попередження: Ющенко (30), Твардовський (90+1) – Робертсон (22), Вата (85).

Другий матч у нашій групі F між Реалом U-19 та РБ Лейпцигом U-19 у Мадриді завершився внічию – 1:1.