Юнацька ліга УЄФА. Шахтар ускладнив своє турнірне становище після матчу з Барселоною

25.10.2023 17:01

Донецький Шахтар U-19 у 3-му турі групового етапу Юнацької ліги УЄФА зазнав поразки від однолітків із Барселони

Після поразки від Порту (1:4) та перемоги над Антверпеном (2:1), сьогодні підопічні Олексія Бєліка зустрілися з Барселоною.

Іспанці відкрили рахунок після влучного удару Ноа Дарвіха на 15-й хвилині зустрічі. Як виявилося надалі, цей рахунок протримався майже до завершення поєдинка. Лише за п'ять хвилин до кінця основного часу Хуан Ернандес подвоїв перевагу суперників. В підсумку, 2:0 на користь каталонців.

Наступний матч Юнацької ліги УЄФА помаранчево-чорні проведуть 7 листопада в Нордерштедті знову проти Барселони.