Юнацька ліга УЄФА. Шахтар U-19 у меншості не встояв у поєдинку з Барселоною

07.11.2023 15:06

Донецький Шахтар U-19 у 4-му турі групового етапу Юнацької ліги УЄФА зазнав другої поразки від однолітків із Барселони

Після поразки в минулому турі з рахунком 0:2, сьогодні підопічні Олексія Бєліка знову зустрілися з Барселоною., але цього разу вже у німецькому Нордерштедті.

Іспанці відкрили рахунок після влучного удару Ніля Кальдеро на 16-й хвилині зустрічі.  У другому таймі Дані Родрігес та Альберт Наварро довели рахунок до великого – 3:0 на користь каталонців.

Зазначимо, що з 64-ї хвилини гірники грали вдесятьох через вилучення Антона Глущенка.

Наступний матч Юнацької ліги УЄФА помаранчево-чорні проведуть 28 листопада також в Нордерштедті проти Антверпена.