Юнацька ліга УЄФА. Рух не зміг зробити диво у матчі з данським суперником

29.11.2023 16:53

Львіський Рух U-19 зазнав другої поразки від данського Мідтьюлланда в межах Юнацької ліги УЄФА

Фото fcruhlviv.com

Юнацькі команди Мідтьюлланда та Руху провели матч-відповідь в їхньому двоматчевому протистоянні 2-го раунду Юнацької ліги УЄФА. Після поразки у першому поєдинку з рахунком 0:4, підопічним Сергія Задорожного треба були зробити диво, щоб вийти у наступне коло змагань.

Промінь надії виблиснув, коли вже на 23-й хвилині червону картку отримав півзахисник данців Йонатан Ліннекільде. Львів'яни активно атакували у перші 45-ть хвилин, нанесли вдвічі більше ударів, ніж суперник, однак безрезультатно.

Не змінилася ситуація і після перерви – українці більше атакували, але господарі бездоганно захищалися до останніх секунд. Лише на другій коменсованій хвилині Віталій Холод зумів розмочити рахунок. В результаті – 1:0 на користь львів'ян, але для загального успіху цього було замало.

Таким чином, Рух завершив виступи у Юнацькій лізі УЄФА цього сезону.

Юнацька ліга УЄФА. 2 раунд. Матч-відповідь

Мідтьюлланд U-19 (Данія) – Рух U-19 (Україна) – 0:1 (0:0). Перший матч – 4:0

Гол: Холод (90+2).

Рух U-19: Ванівський, Поповський, Холод, Турко, Кітела, Федор, Бойко, Денисов (Штокал, 87), Квас, Касарда (Шайда, 87), Панченко (Коваль, 88).

Попередження: Муса (21), Б'єрге (81) – Бойко (52)

На 23-й хвилині вилучений Ліннекільде (Мідтьюлланд U-19) – пряма червона картка.

Юнацька ліга УЄФА. Шахтар переміг Антверпен і має тонесенький шанс на вихід із групи