Юнацька ліга УЄФА. Донецький Шахтар передушив Антверпен

Аватар Андрій Кругляк Андрій Кругляк
283
Шахтер U-19

Донецький Шахтар U-19 здобув вольову перемогу над Антверпеном U-19 у матчі Юнацької Ліги УЄФА

Сьогодні підопічні Олексія Білика у своєму другому матчі Юнацької ліги УЄФА у групі Н зустрічалися у гостях з бельгійським Антверпеном.

Господарі відкрили рахунок на 14-й хвилині зустрічі, завдяки влучному удару Кіано Деляпорта. Однак, вже за кілька хвилин донеччани відновили рівновагу – Антон Глущенко чітко реалізував пенальті.

Після перерви «гірникам» вдалося забити ще раз. На 73-й хвилині відзначився Антон Демченко. Цей удар приніс Шахтарю перемогу з рахунком 2:1 і перші три очки у групі.

Юнацька ліга УЄФА. Група Н. 2 тур

Антверпен U-19 (Бельгія) – Шахтар U-19 (Україна) – 1:2 (1:1)

Голи: Деляпорт (14) – Глущенко (18, з пенальті), Демченко (73).

Шахтар U-19: Кравець, Галонський (Бац, 52), Огарков, Роспутько, Шелекета, Лосенко, Бундаш (Трифаненко, 65), Цуканов (Костриця, 77), Глущенко, Ющенко (Янович, 77), Гармаш (Демченко, 46).

4 Антверпен 2 0 0 2 2—4 0

Збірна України пішла на вимушений крок перед матчами Євро-2024: ким Сергій Ребров замінив Віктора Циганкова