Євро-2024 практично завершено: збірна України U17 зазнала другої поразки на турнірі

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
361
Україна Чехія U17.

На Кіпрі триває чемпіонат Європи серед гравців віком до 17 років. Сьогодні, 23 травня, підопічні Юрія Мороза поступилась Чехії (1:3). Програш у другому матчі поспіль значно погіршив шанси на прохід далі.

Негаразди для українців почались уже на 12 хвилині. У власному карному майданчику рукою зіграв 16-річний захисник Металіста Кирило Дігтяр. Пенальті, який вдало реалізував Лукаш Моудрий – 0:1.

Після цього ініціатива перейшла до рук українців й наші гравці ще в першому таймі кілька разів турбували голкіпера Чехії Марека Обдржалека. Проте, безрезультативно, а за 15 хвилин після старту другого тайму чехи подвоїли перевагу. Відзначився хавбек празької Спарти Ондржей Пенкса.

На 88 хвилині Пенкса довів рахунок до розгромного, однак на 90+4 хв уже українці заробили пенальті. Його реалізував Дігтяр – 1:3.

Євро-2024 U17. 2 тур

Україна – Чехія – 1:3

Голи: Дігтяр, 90+4; – Моудрий, 12; Пенкса, 61, 88.

Якщо сьогодні ввечері (початок о 20.30) Сербія бодай не програє Кіпру – Україна достроково покине європейську першість.