«Ми мали перевагу»: головний тренер збірної U17 прокоментував поразку на старті Євро-2024

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
788
мороз

Збірна України серед гравців віком до 17 років програла перший поєдинок чемпіонату Європи проти Сербії (0:1). Після матчу наставник нашої команди Юрій Мороз поскаржився на слабку реалізацію.

Слова спеціаліста наводить офіційний сайт УАФ:

«У другому таймі ми мали перевагу, але не змогли реалізувати ті моменти, які були. Але в нас є ще два матчі, будемо готуватися, не все ще втрачено. Швидкий гол сербів не зламав нашу тактику, але трохи нас збентежив. Хлопці в першому таймі трохи програвали боротьбу, і цей пропущений м'яч був саме через це. Притиснулися до власних воріт, а суперник пробив і влучив.

Проте, тренер зазначає, що негативний результат у грі проти Сербії не стане фатальним:

«Наша стратегія на турнір? Ця поразка мало що змінить. Треба виходити й перемагати в кожній грі. У нас сьогодні була розмова з Андрієм Шевченком перед матчем. Він зустрівся з нами, побажав успіху. Також хочу подякувати за підтримку українським фанатам».

Матч відбувся на стадіоні «Паралімні» у місті Ларнака. Єдиний гол у зустрічі забив серб Душан Макевич. Гравець відзначився уже на другій хвилині поєдинку.

Тепер на підопічних Юрія Мороза очікують протистояння з Чехією (23 травня) та Кіпром (26 травня).