Євро-2024. Лідер збірної Ісландії після поразки від України: «Ми мали бути нудними…»

27.03.2024 18:21

Півзахисник збірної Ісландії Арнор Харальдссон доволі емоційно, як для представника суворої нації, прокоментував поразку його команди у фіналі плей-оф відбору Євро-2024 від нашої національної команди (1:2).

Фото УАФ

«Я дуже розчарований. У нас були моменти протягом 90 хвилин, і це дуже розчаровує. Після божевільного нашого голу, здавалося б, ми отримали впевненість. Але, по перерві все змінилося.

Важко сказати, чого нам не вистачило для перемоги. Можливо, ми мали краще вбивати гру, після того, як повели у рахунку. Бути нудними, зупинитися і потримати м’яч. Але зараз це легко казати. Нас не полишало відчуття, що ми маємо їх перемагати», — цитує Харальдссона mbl.is.