Євро-2024. Капітан збірної Ісландії жорстко висловився про голи українців Циганкова та Мудрика: деталі

27.03.2024 11:02

Капітан збірної Ісландії Йоханн Гудмундссон не став приховувати біль після поразки його команди у фіналі плей-оф відбору Євро-2024 проти України (1:2).

Фото УАФ

«Це дуже важко прийняти, особливо враховуючи те, що після першого тайму ми вигравали — 1:0. По перерві ми припустили, відкотилися до своїх воріт, але намагалися діяти на контратаках. Важко триматися всі 90 хвилин. Але ми були так близькі до виходу на Євро… Боляче.

Перший м’яч Україна забила після звичайної контратаки. Циганков дуже добре влучив по м’ячу. Ми мали б уникати таких моментів. Другий гол… Мудрик все виконав блискуче, але в нас на полі були футболісти, які мали б йому завадити. Втім, не змогли», — цитує Гудмундссона mbl.is.