Євро-2023 (U-21). Гравець Манчестер Сіті зіпсував настрій збірній України: що відбувається

22.06.2023 09:02

Вчора матчем Румунія — Іспанія закінчився перший тур групового раунду фінальної частини Євро-2023 (U-21) у квартеті В, де виступає збірна України.

Фото УАФ

До останніх секунд поєдинку саме наша команда перебувала на першій сходинці групи, випереджаючи Іспанію за додатковими показниками (кількістю жовтих карток). Втім, м’яч нападника Манчестер Сіті Серхіо Гомеса на 90+5-й хвилині приніс іспанцям перемогу з рахунком 3:0 та посунув команду Руслана Ротаня з лідируючої позиції на друге місце.

Звісно, це поки дрібниця, адже до чвертьфіналу потраплять дві перші команди з групи. Але якщо мислити вже зараз стратегічно, то, при певних обставинах, цей м’яч може стати доленосним.

Пояснюємо. У першому раунді плей-оф команди з нашої групи зіграють з парою квартету D, звідки з великою долею ймовірністю вийдуть Італія та Франція.

Втім, звичайно, всі ці розрахунки ми поки відкладаємо. Щонайменше, до 24 червня, коли у Бухаресті збірна України не зійдеться у другому турі з Румунією.

Нагадаємо, що окрім завдань на самому змаганні, на кону стоїть і путівка на футбольний зліт Олімпіади-2024.