«Якби не класний сейв Раї»: англійські ЗМІ не у захваті від непереконливої перемоги Арсеналу над Шахтарем

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
15
1 голос
Лассіна Траоре та Давід Рая. Фото: ФК Шахтар (Донецьк)
Провідні спортивні ЗМІ з Великої Британії оцінили мінімальну перемогу лондонського Арсеналу над донецьким Шахтарем у третьому туру групового етапу Ліги чемпіонів, не виказавши особливого захоплення грою команди Мікеля Артети.

Після вчорашньої поразки чемпіона Української Прем'єр-ліги донецького Шахтаря у матчі третього туру групового етапу ЛЧ проти англійського Арсеналу (0:1), сайт Збірна вирішив провести ранковий моніторинг ЗМІ із Великої Британії, виокремивши найцікавіші дописи.

Football London

Арсенал яскраво розпочав матч проти донецького Шахтаря і міг вийти вперед вже протягом перших п'яти хвилин завдяки голу Ріккардо Калафьорі. Гра продовжилася в тій же манері, але отримала миттєву іскру життя після того, як втрутилася система VAR, після перегляду якої арбітр призначив пенальті у ворота Арсеналу після того, як зафіксував гру рукою від Валерія Бондаря. Слабкий удар Леандро Троссарда потягнув ногами Дмитро Різник. Це створило потенційно напружену кінцівку матчу, оскільки Шахтар створив кілька моментів. Однак Арсенал вистояв.

Goal

Господарі домінували протягом більшої частини матчу і, здавалося, були готові до впевненого успіху. Однак вони змарнували кілька нагод, щоб поставити крапку в грі: Ріккардо Калафьорі та Габріель Жезус обидва були винні у промахах до перерви, а Леандро Троссар не реалізував пенальті, який був призначений після перерви.

Pain in the Arsenal

Перемога над донецьким Шахтарем (1:0) змусила Арсенал попітніти на славу. «Канонірам» буквально подарували можливість подвоїти перевагу після того, як втрутився VAR, який визнав Валерія Бондаря винним у тому, що він зіграв рукою, але Леандро Троссар не забив пенальті.

Арсенал намагався дограти матч до кінця, але Шахтар пішов наступ і створив загрозу воротам Давида Рая. Добре, що іспанець вистояв і зберіг перемогу «канонірів» – нехай і непереконливу.

90min

Комфортний вечір (перемога) ледь не зіпсувався на завершальній стадії, коли гості намагалися несподівано зрівняти рахунок. Шахтар пограв м’язами в кількох контратаках, і удар Педрінью на 92-й хвилині забезпечив би українській стороні очко, якби не сейв Давида Раї.