«Я хочу грати в Європі»: Кащук залишає Шахтар, вінгеру не давали тренуватись з командою – відверте інтерв’ю

Аватар Андрій Піскун Андрій Піскун
3133
9 голосів
«Я хочу грати в Європі»: Кащук залишає Шахтар, вінгеру не давали тренуватись з командою – відверте інтерв’ю
Олексій Кащук. Колаж: Zbirna.com
Вінгер донецького Шахтаря Олексій Кащук дав ексклюзивне інтерв’ю сайту «Збірна», у якому поділився своїми планами на майбутнє та розповів про свою ситуацію у донецькому клубі.

Ще зовсім недавно Олексій Кащук був найкращим бомбардиром азербайджанського Сабаха, разом із молодіжною збірною виходив до півфіналу Євро-2023 та здобував путівку на історичну Олімпіаду.

Успіхи 23-річного хлопця не залишились непоміченими і напередодні минулого сезону Шахтар повернув Кащука із оренди. У першому колі за «гірників» Олексій провів 12 матчів в усіх турнірах, забив чотири голи та віддав асист. Але після зимової перерви Кащук несподівано зник із заявки донецького клубу і більше на поле не виходив.

Редактор сайту «Збірна» зв’язався із Кащуком, щоб дізнатись про його ситуацію.

– Олексію, коли у вас закінчується контракт із Шахтарем і чи будете його продовжувати?

– Контракт закінчується через місяць. Продовжувати його я не буду і вже веду переговори з іншими клубами.

– З якими клубами зараз ведете переговори або хоча б із яких чемпіонатів?

– Думаю, скоро все проясниться. Поки не хочу говорити

– А що у вас із Шахтарем сталося, що ви не грали в другому колі? Срна в інтерв’ю «ТаТоТаке» говорив, вас не ставили через відмову продовжувати контракт. Це правда?

– Так, усе правильно.

– Чому не хотіли продовжувати угоду?

– Я хочу грати в Європі.

– Срна говорив, у вас були пропозиції від Хайдука, Партизана та інших клубів Європи, але ви відмовилися переходити. Чому?

– З усіх варіантів мене влаштовувала тільки Мальорка, але там усе зірвалося. Решта варіантів мене не дуже приваблювали, тому й не захотів.

– Чи залишилася у вас образа на Шахтар, що вони не давали вам грати і тренуватися з командою? Чиє це взагалі було рішення: Срни, Палкіна, Пушича?

– Звичайно я б хотів тренуватися з командою, але мені зателефонували і сказали, що мене на збори не беруть. Після цього зі мною ніхто ніколи більше не зв'язувався із Шахтаря. Не знаю, чиє це було рішення, напевно, спільне.