«Я до цього ще не готовий»: Павлов згадав свій відхід з Динамо

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
92
1 голос
«Я до цього ще не готовий»: Павлов згадав свій відхід з Динамо
Микола Павлов. Фото: Google
Заслужений тренер України Микола Павлов, якому сьогодні виповнюється 70 років, згадав епізод свого життя, коли відмовився балотуватися на посаду головного тренера київського Динамо.

Відмова балотуватися на посаду головного тренера київського Динамо було складним рішення для Миколи Павлова. Про це сам фахівець розповів в інтерв'ю «Український футбол».

«Яку найскладніше рішення за час роботи тренером?  Напевно, це коли я відмовився балотуватися на посаду головного тренера київського Динамо. Після того, як ми стали чемпіонами, я міг висуватися і, швидше за все, став би головним тренером, але сказав, що я до цього ще не готовий», – сказав Павлов. 

І нині фахівець не розуміє чи правильне рішення прийняв?

«Не знаю до кінця, правий я був тоді чи ні. Але, знаючи, що десь ще продовжує працювати Валерій Васильович Лобановський, який у перспективі може повернутися, я сказав Григорію Суркісу, що на цю посаду претендувати не буду. Так воно потім і сталося. Лобановський повернувся і очолив Динамо», – згадав тренер. 

  • Микола Павлов був виконуючим обов’язки головного тренера і начальником Динамо (Київ). 
  • Павлов ставав чемпіоном України 1994/95 (з Динамо). Срібний призер – 1992/93 (з Дніпром). Бронзовий призер – 1992 (з Дніпром). Володар Кубка України 2008/09 (з Ворсклою).
  • Офіційно завершив кар’єру головного тренера 2 лютого 2017 року.
  • Нині є президентом Всеукраїнського об’єднання тренерів і членом Виконкому ФФУ, а також почесним президентом першолігового футбольного клубу Лівий Берег.