Втретє в сезоні! Олександр Зінченко у матчі з суперкамбеком дав чортів супернику

22.04.2023 00:03

Український універсал Олександр Зінченко допоміг Арсеналу зробити камбек у матчі чемпіонату Англії

Арсенал Олександра Зінченка на домашньому полі у 32-му турі чемпіонату Англії зустрічався з Саутгемптоном. Незважаючи на всі передматчеві варіанти, українець таки потрапив до складу «канонірів», причому вийшов він на поле зі стартовим свистком.

Матч розпочався просто жахливо для господарів, які вже до 14-ї хвилини «горіли» 0:2. Втім, Арсенал перехопив ініціативу і ще до перерви Мартінеллі один м'яч відіграв, а Зінченко від надмірної старанності грубо в'їхав у ноги супеника, за що й побачив перед собою третю жовту картку в сезоні.

У другому таймі Саутгемптон забив ще раз і, здавалося, забезпечив собі перемогу. Однак Едегор і Сака думали по-іншому і зробили камбек – 3:3.

Арсенал з 75-ма очками очолює турнірну таблицю англійської першості, але за втраченими Манчестер Сіті вже випереджає його.

Чемпіонат Англії. Прем'єр-ліга. 32 тур

Арсенал – Саутгемптон – 3:3 (1:2)

Голи: Мартінеллі (20), Едегор (88), Сака (90) – Алькарас (1), Уолкотт (14), Чалета-Цар (67).

Андрій Ярмоленко наробив галасу в Еміратах: що накоїв капітан збірної України в матчі чемпіонату ОАЕ