Все вирішили голи в другому таймі: Полісся поступилось у першому матчі кваліфікації Ліги конференцій

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
599
1 голос
Борис Крушинський у боротьбі з футболістом Олімпії. Фото: ФК Полісся
Житомирське Полісся завітало до столиці Словенії Любляни, де провело перший поєдинок третього раунду кваліфікації Ліги конференцій. Суперником стала місцева Олімпія.

Цей матч для «вовків» мав статус дебютного у єврокубках за всю історію клубу. Тож українці вийшли зарядженими і протягом першого тайму тримали доволі високий темп. Не відставали у цьому й словенці.

Проте, в стартові 45 хвилин гри до явних моментів у команд не доходило. Натомість і Олімпія, і Полісся отримали одразу по дві жовті картки. В житомирян зі знаком мінус відзначились Едуард Сарапій та Пилип Будківський.

Сергій Чоботенко проти гравця словенської команди. Фото: ФК Полісся

Другий тайм розпочався у тому самому високому темпі. І після певної розвідки прийшов час голу. На жаль, залетів він у ворота українців. На куті карного майданчика м'яч отримав 23-річний нападник Рауль Флоруц, який вдало пробив з дальній кут воріт Волинця - 1:0 на 56 хвилині матчу.

Відео голів доступне ТУТ

Далі відзначитись намагались гравці обох команд. І тут рахунок подвоювати могли словенці. На 68 хвилинці волинець відбив небезпечний удар з лівого флангу, але не зафіксував м'яч, який не зумів добити півзахисник Олімпії. Після цього команди створювали напівмоменти і, здавалось, відзначитись більше не зможуть. Але в компенсований час простріл словенців в наш карний майданчик замкнув Діогу Пінту - 2:0.

Ліга конференцій, третій кваліфікаційний раунд

Олімпія (Словенія) – Полісся (Україна) - 2:0

Голи: Флоруц 56, Пінту 90+2

• У підсумковій турнірній таблиці Української Прем'єр-ліги сезону 2023/24 років Полісся посіло п’яту сходинку;
  • Олімпія у минулорічній кампанії здобула бронзові нагороди словенської Першої ліги;
  • Матч відбудеться 1 серпня (початок - о 19.00 за київським часом) у польському місті Глівіце;
  • Переможець цієї пари вийде на сильнішого у двійці Шериф (Молдова) / Ельфсборг (Швеція).