Ворскла провела перший контрольний матч у Польщі: цікава деталь з автором забитого м'яча

07.07.2022 13:01

Полтавчанам протистояв міцний середняк і старожил Екстракляси — Гурнік (Забже). Віктор Скрипник задіяв у цій грі два різних склади, аби перевірити реальні ігрові зв’язки на полі та потенціал кожного з хлопців.

Гра завершилася перемогою польського клубу — 2:1. Єдиний гол за полтавців забив у другій 45-хвилинці потенційний новобранець команди, повідомляє офіційний сайт Ворскли.

«Ворскла» (1 тайм): Різник, Яворський, Павлюк, Пердута, Мельничук, Хрипчук, Пуцлін, Козиренко, Сердюк, Кравчук, Степанюк.

«Ворскла» (2 тайм): Ткаченко, Ізотов, Зайков, Бацула, Крупський, Челядін, Нестеренко, гравець на перегляді, Кулаковський, гравець на перегляді, Черниш.

9 липня ворскляни планують провести одразу два контрольних матчі. Імена суперників наразі уточнюються.